درباره وینیک

گروه ایده پردازان وینیک (باشگاه اندیشه موفقیت)

هر روز در حال به روز شدن با ایده های جدید

گروه مشاوره و ایده پردازان وینیک (باشگاه اندیشه موفقیت) با شماره ثبت ۲۳۴۲۵ تحت نظر موسسه فرهنگی و هنری چند منظوره نوید غزل با مجوز رسمی از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به شماره ثبت ۱۲۸۸۳ در زمینه تولید و جذب ایده های برتر با گرایشهای سبک زندگی، فرهنگی و هنری، کار آفرینی و برگزاری سمینارها و کارگاه های آموزشی فعالیت دارد.

از مهمترین و موفقترین فعالیت های گروه ایده پردازان وینیک در سالهای اخیر:

  • مجری طرح ماهنامه دیار موفقیت که توانست تا ۵۲ شماره به چاپ برسد.
  • همکاری با شرکت توسعه سعادت پاسارگارد در زمینه تخفیف کارت های «سعادت»
  • همکاری با آموزشگاه های موسیقی از جمله آموزشگاه موسیقی نوید غزل، شمیم و …
  • همکاری با انتشاراتی چون: انتشارات نظری، راز و …
  • مشاوره و تشکیل تیم بازاریابی حرفه ای برای کارخانجات، تولیدکنندگان، بازرگانان و شرکت های مطرح

وینیک یا موفقیت یا …..

وینیک برند جدید “باشگاه اندیشه موفقیت” به معنای “موفقیت” می باشد..

معنای حقیقی وینیک: پیشرو, پیروز, یکه تاز… است و تغییر نام باشگاه اندیشه موفقیت به وینیک در سال ۱۳۹۴ اتفاق افتاده است .

شعار بزرگ وینیک : پیروزی باور ماست!

وینیک: کلید پیروزیست در دستان بنیانگذار نسل جدید موفقیت و خالق برند وینیک (دکتر حامد سلیمی) در خدمت ایرانیان و کسانی که خواهان موفقیت هستند.

گروه ایده پردازان وینیک گامی شایان برداشته است تا ثابت کند موفقیت و پیشرفت حق کسانی که طالبش هستند و برای رسیدن به خواسته هایشان قدم برمی دارند می باشد …

اکنون دست در دست هم نهاده قدم در این راه گذاشته تا ثابت کنیم؛ ما آمده ایم تا با تلاش مضاعف و همت ایرانی این برند را جهانی نماییم به امید روزی که نام وینیک برفراز قله های موفقیت جهان هم تراز با برترین برندهای بزرگ بدرخشد و نام ایران و ایرانی را جاودانه گرداند.

وینیک ذهنیت میلیونر شدن را در شما ایجاد می کند!

به نظر ما میلیونر شدن آنقدرها هم دشوار نیست؛ اما مهمترین کار هم نیست!

مهمترین بخش میلیونر شدن آن شخصی (شخصیتی) است که باید بشوید تا یک میلیون دلار انباشته کنید!

شاید شما هم جزء آن دسته از افرادی باشید که برای رسیدن به بعضی از اهدافتان بسیار تلاش کرده‌اید اما به مقصد مورد نظرتان نرسیده‌اید اما فرد دیگری بسیار آسانتر از آنچه که فکر می‌کنید بدون نیاز به آن تلاشی که شما کرده بوده‌اید به نتیجه عالی رسیده است یا شاید جزء آن دسته از افرادی باشید که حتی با داشتن مدارک بالا صبح تا شب کار می‌کنید و آخر ماه تنها به یک آب باریکه‌ی مالی دست می‌یابید اما مشاهده می‌کنید که بعضی از افراد با اینکه نه مدارک بالایی دارند و نه ارثی به آنها رسیده است آنقدر ثروتمند هستند که اصلا دنبال پول نمی‌روند بلکه این پول است که همیشه به دنبالشان می‌آید.

پولدار شدن یعنی کسب مهارت متفاوت فکر کردن از بقیه افراد جامعه و نهایتا رسیدن به یک ذهن ثروتمند. پس برای پولدار شدن نیاز داریم به ذهنیت، منش و شخصیتی کاملا متفاوت از مردمی که همیشه نگران پول هستند.

وینیک نسل جدید موفقیت

 

اینکه بعضی از افراد هیچ‌گاه با مشکلات شما و شرایطی که بی‌جهت برای خودتان ساخته‌اید روبرو نشده‌اند به این دلیل است که آنها در فضای ذهنی متفاوت‌تر و بهتری نسبت به شما قرار دارند و به این باور رسیده‌اند که همیشه موفق خواهند بود. شاید با خودتان بگویید دلیلش می‌تواند این باشد که آنها در یک خانواده بسیار مرفه بزرگ شده‌اند که ثروتی کلان هم به ارث برده‌اند و هیچ‌گاه طعم سختی‌های شما را نچشیده‌اند ولی باید بگویم که سخت در اشتباه هستید. باور شما برای میلیاردرهای خودساخته یک فرضیه‌ی خنده‌دار است به‌گونه‌ای باور شما بهانه‌ای برای تلاش نکردن شماست اگر سری به تاریخ بزنید، تاریخ می‌تواند صدها میلیاردر خودساخته را در بدترین شرایط اقتصادی در کشورهای مختلف مثال بزند. مولتی میلیاردری که پشت چراغ قرمز، ماشین‌های مردم را تمیز می‌کرده یا میلیارد خودساخته‌ای که در بیغوله‌ها زندگی می‌کرده است.

بدون شک آن شرایط بد اقتصادی که همیشه بهانه‌اش را دارید برای بسیاری از افرادی که در شرایط بسیار سخت اقتصادی مولتی میلیاردر شده‌اند وجود داشته است در همان شرایط صدها میلیاردر خودساخته شکل گرفته‌اند که فقط یک تفاوت با سایر افراد داشته‌اند و آن این است که آنها فرصت‌ها را دیده و به ثروت تبدیل ساخته‌اند که نه تنها به خودشان یک زندگی ایده‌آل را هدیه داده‌اند، بلکه دنیا را به جای خوبی برای زیستن تبدیل کرده‌اند.

در قرن اخیر هزاران نفر این موضوع را ثابت کرده‌اند که جذب پول و ثروت هیچ ارتباطی با تحصیلات، جنسیت، موقعیت و سرمایه‌های هنگفت به ارث رسیده ندارد بلکه کسب پول و ثروت به مدار ذهنی انسانها ختم می‌شود یعنی باید نگرشی مثل میلیاردرهای خودساخته داشته باشید، مثل آنها فکر کنید، مثل آنها صحبت کنید مثل آنها قدم بردارید و مثل آنها … .

میزان ثروت شما به باورهایی که در مورد پول داشته و مداری که در آن قرار گرفته‌اید؛ بستگی دارد. بنابراین اگر در زندگی تمام چیزهایی را که می‌خواستید به‌دست نیاورده‌اید و نمی‌توانید هر کاری را که دوست دارید انجام دهید، تنها کسی که باید یقه‌اش را بگیرید فقط و فقط خودتان هستید. من مطمئنم اگر اجازه دهید که شک و تردید و منفی‌نگری، کنترل افکارتان را به دست بگیرند، خیلی زود با یک حساب بانکی خالی روبرو خواهید شد زیرا ثروتی که در زندگی شما در جریان است؛ با مدار ذهنی شما که بر افکارتان حاکم است ارتباط مستقیم دارد.


اگر دوست دارید بدانید که چطور می‌شود در شرایط بد اقتصادی که همه جا مُدام از رکود اقتصادی و تورم و از اقتصاد بیمار صحبت می‌شود و هیچ جای امید و امیدواری را برایتان باقی نمی‌گذارند، کسب و کار عالی داشته باشید و ثروتی نامحدود به دست آورید، با ما همراه شوید.

وینیک باور دارد شاید به دست آوردن یک میلیون اول خیلی سخته (چون در واقع تو این مرحله شخصیت و ذهنیت شماست که تغییر میکنو و این پروسه کمی زمان بر است و کار تیم ایده پردازان وینیک دقیقا همین است)، اما یک میلیون بعدی چه شما بخواهید چه نخواهید به دست می آید چون وقتی تبدیل به شخصیتی شوید که می توانید یک میلیون اول را کسب کنید، هم زمان تبدیل به کسی می شوید که میتونید n میلیون بعدی را هم به دست آورید!

به همه همراهان وفادارمان قول می‌دهیم: تا یک میلیون دلار اولتان با شما هستیم!

دکتر حامد سلیمی بنیانگذار نسل جدید موفقیت

به دنیای با شکوه وینیک خوش آمدید!