ساده ترین راه پولدار شدن: قرار گرفتن در مدار کسب ثروت

بی‌شک هرکسی به نوع خود برای رسیدن به پول و ثروت ارتعاشاتی می‌فرستد، بماند که گاهی اوقات این ارتعاشات بصورت اتفاقی و بدون هیچ آگاهی صورت می گیرد و به نوعی می‌توان گفت که ارتعاش از نوع عملی را خوب بلد هستند و از لحاظ تئوری شاید ارتعاش پول و قرار گرفتن در مدار کسب ثروت را قبول نداشته باشند همانند کارخانه‌داری که از صفر و از کارگری شروع کرده و بعد از چندین سال تلاش مستمر به جایگاه و پول زیادی رسیده و شاید این شخص نتواند به درستی تعریف دقیقی از ارتعاش پول و رمز موفقیت به شما بدهد. با توجه به شعار وینیک که پیروزی باور ماست! درحالی که مبنی بر باور و رشد ذهنیت ثروتمند شدن افراد تاکید می کند این را به جرات می توان گفت که ثروتمند شدن نیاز به تغییر باورها دارد و بعد از آن نیازمند تمرین و تمرکز می‌باشد. تا زمانی که باورهای سنتی خودتان در مورد پول و ثروتمند شدن را کنار نگذارید متاسفانه هیچ تغییری در حساب بانکی شما رخ نخواهد داد. پس باور ثروتمند شدن به گونه ای یک تواناییست که با تمرین به دست می آید. به جرات می توانم بگویم که به دست آوردن ثروت هیچ ربطی به فعالیت فیزیکی زیاد ندارد.

برای قرار گرفتن در مدارکسب ثروت ابتدا باید قول بدهید که در هر شرایطی و با وجود هر اتفاقی دست از تلاش برای تغییر باورهایتان بر نمی‌دارید. این تعهد در ابتدای مسیر بسیار لازم است چون زمانی که در ابتدای راه موفقیت و کسب ثروت هستید سختی ها اندکی بیشتر است. رسیدن به موفقیتی که فقط تعریف قبلی از آن داشتید و برایتان غیرملموس است کمی پیچیدگی خاص خود را دارد، چرا که در این مرحله مقاومت ذهن بیشتر می‌شود و شما در آن زمان باید به چیزی که قرار است در آینده نزدیک برایتان اتفاق بیفتد؛ ایمان داشته باشید، تا جایی که می توانید با توکل بر خدا و تعهد، باز هم برای تغییر مدارهایتان تلاش کنید و ادامه دهید.

نگران نباشید؛ تغییرات آرام آرام رخ می‌دهد و شما پله پله به مدار بالاتر می روید و باورهایتان در زمینه پول رفته رفته بهتر می شود، پس خواهشاً تعهدتان را همیشه به خاطر داشته باشید. بعد از طی کردن مرحله اول و تایید کردن نشانه های ثروت و ادامه مسیر زمانی که عزم خودتان را به جهان ثابت کردید و با تمام سختی‌ها ادامه دادید به ثبات فرکانسی می‌رسید و اینجاست که درهایی از نعمت بر روی شما باز می‌شود، به همین خاطر است که من همیشه در نوشته‌های خود می‌گویم که تا یک میلیون دلار اول با شما هستم چرا که بعد از به دست آوردن یک میلیون دلار، یک میلیون دلارهای بعدی مانند آب خوردن سمت شما خواهند آمد پس اینجا همان جاییست که باید توکلتان به خدا بیشتر شود، باز هم مدارهای بالاتر را سپری کنید تا به اهداف بزرگتان یکی یکی دست یابید.

دوستان قدرتمندم!  من همیشه گفته‌ام که برای ثروتمند شدن نیاز به تمرین، تمرین و تمرین دارید. بی‌شک همه چیز در این دنیا نیاز به تمرین دارد ولی به شما تاکید می‌کنم به جای تمرکز روی پول و به دست آوردن مایحتاج به تمرین باورهایتان در مورد پول بپردازید. همین الان خواندن مقاله را کنار بگذارید و از خود بپرسید که باور شما در مورد پول چیست؟ باور شما می‌تواند شما را کیلومترها به پول نزدیک و یا از آن دور کند. پس تا می‌توانید در مورد پول باور و حس خوبی داشته باشید. باور اینکه پول چرک کف دست نیست و سالیان سال این باور منفی از اجداد ما به ارث رسیده، می‌تواند همین الان مرگ و تخریب این جمله به ظاهر کلیشه‌ای باشد. برای رسیدن به ثروت حتماً پکیج آموزه های یک میلیاردر خودساخته را تهیه کنید؛ مطمئن باشید با سپری کردن این دوره قبل از رسیدن به ثروت احساس ثروتمندی می‌کنید و این یعنی شما وارد مدار کسب ثروت شده‌اید!

پس دوستان قدرتمندم! به این نتیجه رسیدیم که تنها راه رسیدن به کسب درآمد ایده‌آل و رسیدن به ثروت میلیونی فقط و فقط تغییر باورهاست که در مقاله‌های بعدی به شما یاد خواهم داد که با استفاده از تکنیک‌های مختلف می‌توانید به راحتی هر چه تمام‌تر به تغییر باورهایتان بپردازید.

زمانی که شما مدتی روی باورهایتان کار می‌کنید؛ می‌بینید که یک سری نشانه‌ها و نتایج جدید در زندگی شما بوجود می‌آید این یعنی شما وارد یک مدار جدید شده‌اید. پس تا می‌توانید روی باورهایتان بیشتر کار کنید. مثلا در مورد ثروت و به دست آوردن پول میلیاردی هرچه قدر که بیشتر روی باورهایتان کار کنید در مدار‌های بالاتر و بالاتری قرار می‌گیرید و کم کم درآمدتان افزایش پیدا می‌کند و به موفقیتی که می‌خواستید نزدیک می‌شوید.

 

بی شک هیچ روش خاص و هیچ دکمه‌ای در این دنیا وجود ندارد که بزنید و مدار ذهنیتان عوض شود
فقط و فقط تغییر تمرکز و باور شما نسبت به خواسته‌هایتان که باید با احساس خوب و چاشنی به نام شکرگزاری توام با باورهای ثروت‌زا باشد تا بتوانید در مدار کسب ثروت حرکت کنید.

 

شاید برای شما سوال باشد که آیا در حال حاضر در مدار کسب ثروت هستید یا نه؟ جواب این سوال کاملا واضح است وقتی شما در مدار کسب ثروت هستید که باور داشته باشید که می‌توانید ثروتمند شوید. اینجاست که تصمیم قاطع می‌گیرید و برای رسیدن به اهدافتان شوق و علاقه زیادی نشان می‌دهید. حالا متوجه شدید که چقدر راحت می‌شود تشخیص داد؛ چه کسی در مدار کسب ثروت هست و چه کسی در مدار فقر قرار دارد.

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید

چون هنوز کاربر ویژه وینیک نشده‌اید!

عضویت ویژه برای کاربران حرفه‌ای است :

کاربران ویژه وینیک با تهیه حق اشتراک ماهیانه در کنار محتوایی که کاربران عادی رایگان دریافت می‌کنند، محتوایی بیشتر و اختصاصی تر دریافت می‌کنند مثلِ :
  • خلاصه کتاب های پرفروش روز دنیا کتاب های پرفروش آمازون و نیویورک تایمز به زبان فارسی خلاصه شده و انیمیشین
  • مطالب اختصاصی هفتگی هر هفته تقریبا یک ویدیو یا فایل اختصاصی و سوپرایز برای دانلود
  • مقالات اختصاصی هر هفته سه مقاله ویژه در کنار ۱۳۰۰ مقاله آرشیو
  • فایل های ضمیمه دوره های صوتی تمرین، کتاب و
  • آرشیو پادکست های اختصاصی آرشیو فایل‌های صوتی و پادکست اختصاصی
  • تخفیفات ویژه فروشگاه برای خرید محصولات با قیمت استثنایی

 

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید

1 نظر
  1. کتایون می گوید

    دکتر سلیمی عزیز، شما کاملا درست می فرمایید. وفتی در اعماق وجود خود به موفقیتی باور داشته باشیم حتما ان را بدست خواهیم اورد. من با کتابها و نوشته های شما هر روز باورهایم را تقویت کرده ام و هر روز شاهد یک اتفاق خوب در زندگیم به سمت ثروتمند زندگی کردن هستم. با سپاس فراوان از شما و ارزوی سلامتی و موفقیت روزافزون برای همه کسانی که باور دارند که پیروز خواهندشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.