به شما یاد می‌دهم؛ بهانه‌هایتان را کنار گذاشته و شروع کنید!

برای اینکه اتفاق‌های بزرگ در زندگیتان رخ دهد باید نسبت به انجام کاری که در ذهن دارید، متعهد باشید و هر چه سریع‌تر شروع کنید. رفیق! به نظر من تا زمانی که شروع نکنید چیزی تغییر نخواهد کرد. شاید برای شما پیش نیز آمده باشد که در جایی مشاهده کنید که شخصی با یک پروژه کارآفرینی به موفقیتی که آرزو داشتید؛ رسیده است. پروژه‌ای که شاید بسیار ساده و پیش پا افتاده باشد یا اینکه چند سال پیش همین ایده را شما داشته‌اید. این شباهت برای بیشتر ما اتفاق افتاده و بعد از شنیدن خبرش فقط یک آه و حسرت برای ما باقی مانده است.

اکثر افرادی که ایده‌ای دارند و یا می‌خواهند اولین کار خود را راه اندازی کنند در ناخودآگاه ذهنشان ترجیح می‌دهند طوری خودشان را قانع کنند که این کار شدنی نیست و بهتر است انجامش ندهم تا از مشکلاتی که به تبع آن برایم پیش خواهد آمد جلو گیری کنم.

دوست قدرتمندم! فکرتان را خالی از «افکار منفی» و «نمی‌توانم‌ها» کنید و ببینید به چه چیزی علاقه دارید و از پس چه کاری بر می‌آیید. خوب بررسی کنید و ببینید جایی که زندگی می‌کنید چه چیز تازه‌ای نیاز دارد که در حال حاضر ندارد و جای خالی‌اش احساس می‌شود و به طور خلاصه هر ایده‌ای در ذهن دارید؛ رو کنید و رو به جلو حرکت کنید!

در کتاب «احمق‌ها هم رویا دارند!» توضیح کامل داده‌ام که برای شروع کار نباید مثل انسان‌های منطقی عمل کنید و باید شبیه احمق‌ها رفتار کنید. در اینجا می‌توانید مقدمه این کتاب بی‌نظیر و کاملا متفاوت را مطالعه کنید!

دوست قدرتمندم! توجه کنید که همه افراد موفق و مولتی میلیاردرها یک روزی از خیلی خیلی کم شروع کرده‌اند و اکنون امپراطوری خود را دارند. پس توصیه من این است که انرژی و موج منفی را از خود دور کنید و به موفقیتتان به دید مثبت نگاه کنید چرا که با فرستادن ارتعاش منفی بیشترین ضربه را به خودتان وارد می‌کنید.

امیدوارم قبل از اینکه یک روز افسوس امروزتان را بخورید؛ زودتر به خودتان بیایید و راهی پیدا کنید و خودتان را ثابت کنید. من در ادامه چهار دروغی که باعث می‌شد نتوانم ایده‌‌هایم را اجرایی کنم برای شما بازگو و تکنیک‌های مقابله با آن را بازگو می‌کنم مطمئنم با مطالعه این تکنیک‌ها مثل صدها نفری که روی آن‌ها پیاده کرده‌ام و به گونه‌ای که الان آن‌ها جزو میلیاردها و کارآفرین‌های برتر کشور می‌باشند؛ دیگر از شروع هیچ کاری هراسی نخواهید داشت و بدون هیچ بهانه‌ای شروع خواهید کرد!

به نظر من ترس بزرگ و شناخته شده از شروع کار، چیز جدیدی نیست و در بیشتر افراد جامعه دیده می‌شود. در واقع از هر کسی بپرسید؛ حداقل چند ایده خوب در ذهنش داشته است اما تفاوت بین آن‌ها و افراد موفق در این است که آن‌ها ایده‌ای که در رهن داشته‌اند را شروع کرده‌اند ولی آن‌ها به جای انجام آن به خودشان دروغ گفته‌اند. آیا می‌خواهید بدانید که این دروغ‌ها چیست؟

پس با من همراه باشید …

 

شما دسترسی کامل به این محتوا را ندارید

چون هنوز کاربر ویژه وینیک نشده‌اید!

عضویت ویژه برای کاربران حرفه‌ای است :

کاربران ویژه وینیک با تهیه حق اشتراک ماهیانه در کنار محتوایی که کاربران عادی رایگان دریافت می‌کنند، محتوایی بیشتر و اختصاصی تر دریافت می‌کنند مثلِ :
  • خلاصه کتاب های پرفروش روز دنیا کتاب های پرفروش آمازون و نیویورک تایمز به زبان فارسی خلاصه شده و انیمیشین
  • مطالب اختصاصی هفتگی هر هفته تقریبا یک ویدیو یا فایل اختصاصی و سوپرایز برای دانلود
  • مقالات اختصاصی هر هفته سه مقاله ویژه در کنار ۱۳۰۰ مقاله آرشیو
  • فایل های ضمیمه دوره های صوتی تمرین، کتاب و
  • آرشیو پادکست های اختصاصی آرشیو فایل‌های صوتی و پادکست اختصاصی
  • تخفیفات ویژه فروشگاه برای خرید محصولات با قیمت استثنایی

 

نام‌نویسی حساب جدید

لطفا نوع اشتراک خود را انتخاب کنید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.