وینیک ۴ ساله شد!

وینیک ؛ نسل جدید موفقیت با شعار “پیروزی باور ماست!” در چند ساله اخیر باعث ایجاد تغییر ذهنیت و نگرش کسانی بوده است که به دنبال موفقیت، ثروت و کارآفرینی در شرایط مختلف بوده اند.

 

پس از تاسیس و شروع فعالیت رسمی “باشگاه اندیشه موفقیت” در اواسط سال ۱۳۸۷ در شرایطی که همه به دنبال کسب درآمد ماهیانه بودند، این باشگاه تصمیم گرفت تحولی شگرف در صنعت پولسازی و ذهنیت میلیونر شدن برای تمامی ایرانیان ایجاد کند. از این رو در پی تلاش‌های شبانه‌روزی تیم تولید محتوا، تیم مستند و بازارشناختی، تیم های متخصص در امور کارآفرینی و برندسازی و نیز حمایت مخاطبان و کاربران هوادار وینیک در تحقق این رویای دست یافتنی، سرانجام در سال ۱۳۹۳ باشگاه اندیشه موفقیت تحت عنوان “وینیک” پا به عرصه جهانی موفقیت گذاشت.

نسل جدید موفقیت که در این چند سال با عنوان جهانی “وینیک” به تمامی مخاطبان و کاربران بین المللی خود معرفی شده است، در نخستین روز از آبان ماه ۱۳۹۷ وارد پنجمین سال فعالیت و کسب موفقیت های کوچک و بزرگ در زمینه های راه اندازی و گسترش کسب و کار، برندسازی های معتبر در سطح کلان، ایجاد شغل و فضایی برای کسب درآمد نامحدود بدون هیچ شرایط خاص و به دور از نیازمندی به مدارک تحصیلی و دانشگاهی و همچنین ایجاد انگیزه و بالا بردن روحیه تمامی افراد در کسب موفقیت و ثروت شده است.

به مناسبت تولد ۴ سالگی وینیک و نسل جدید موفقیت کد تخفیف ۴۰ درصدی بصورت winik4 برای تمامی سطوح اشتراکی کاربران ویژه به مدت ۱ روز تا ساعت ۰۰:۰۰ سومین روز از آبان ماه فعال گردید.

جهت ثبت نام و دریافت اشتراک کاربر ویژه اینجا کلیک کنید.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.